top of page
Asist Spor Kulübü

HAKKIMIZDA

Asist Spor Kulübü, amacı çocuklara ve gençlere temel ve ileri basketbol eğitimi vermek, fizyolojik, psikolojik ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak olan bir spor kulübüdür. Aynı zamanda basketbol altyapısına yetenekli sporcular yetiştirmek de kulübümüzün öncelikli hedeflerindendir.

Spor, profesyonellik ve disiplin gerektiren bir aktivitedir. Asist Spor Kulübü, sporun dostluk ve kardeşlik olduğuna inanarak, sadece kendi takımının taraftarı olmayı değil, farklı takımların da taraftarlarını bünyesine kabul etmektedir. Bu anlayışla kulübümüzde basketbol eğitimi alabilecek tüm sporcuları ağırlamaktayız.

Sporcuların fiziksel gelişimlerini desteklemenin yanı sıra motivasyonlarını artırmayı, takım ruhunu kazandırmayı, dayanışma içinde hareket etmelerini ve doğru iletişim kurmalarını önemsiyoruz. Kulübümüz antrenmanlarında sporcuların yaşları, fiziksel yetenekleri ve basketbol seviyeleri göz önünde bulundurularak özel programlar hazırlanmaktadır. Asist Spor Kulübü, basketbol, voleybol ve cimnastik branşlarında genç sporcuların yeteneklerini geliştirmeleri ve sporun tadını çıkarmaları için bir platform sunmaktadır.

.
ASİST SPOR KULÜBÜ

ANTRENMAN PROGRAMI

ASİST SPOR KULÜBÜ HAFTALIK ANTRENMANLARI KÜÇÜKÇEKMECE' DE HAFTA İÇİ VE HAFTASONU PROGRAMLARINDA 2006-2018 YAŞ GRUPLARINDA KIZ VE ERKEK TAKIMLARI OLARAK 2010 YILINDAN BU YANA HİZMET VERMEKTEDİR. BASKETBOL, VOLEYBOL VE JİMNASTİK ANTRENMAN PROGRAMLARINI ÖĞRENMEK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİN.
İLETİŞİM:

0532 643 13 66 - 0544 642 93 95



 
bottom of page